Support
درباره ما
arrowarrow
arrowarrow

مؤسسه حقوقی دیوان آگاه دادمان با مدیریت و بهره مندی از وکلای پایه یک دادگستری و حقوقدانان و کادر آگاه ، پیگیر و منضبط  به عنوان یک برند مطمئن حقوقی پای در عرصه فعالیت گذاشته است تا بتواند به طرق شایسته و با هزینه مناسب خدمات ذیل را به مشتریان محترم ارائه نماید .

دغدغه های مردم در مراجعه به افرادی که شغلشان پیگیری دعاوی و امور حقوقی است ما را بر آن داشت که مؤسسه ای تأسیس نماییم که هدفش جلب رضایت مردم بر اساس اهداف ذیل باشد :

 

1-    بهره مندی از وکلای پایه یک دادگستری در رشته های مختلف حقوقی جهت طرح و پیگیری دعاوی و حقوقدانان متخصص به منظور ارائه خدمات مشاوره حقوقی و تنظیم و نگارش قراردادها و سایر خدمات مؤسسه : یکی از دغدغه های مردم این است که امور آن ها توسط افرادی انجام شود که علم و آگاهی، تجربه و تخصص کافی جهت انجام کارهای آن ها را داشته باشند متأسفانه مشاهده می شود که برخی از مؤسسات توسط اشخاص غیر مطلع به مبانی حقوقی و صرفا" با هدف درآمد زایی بدون توجه به مخاطرات این کار برای خود و مراجعه کنندگان مشغول به فعالیت می باشد ( مؤسسه حقوقی دیوان آگاه دادمان مفتخر است تا با مدیریت و بهره مندی از وکلا و حقوقدانانی با خصوصیات فوق نهایت دقت را در حل معضلات حقوقی مردم به کار گیرد. )

 

2-   انعقاد قراردادهای مالی شفاف با اخذ هزینه مناسب

اضطرار و دغدغه مردم در حل دعاوی و معضلات و امور حقوقی موجب می شود که متأسفانه برخی افراد به نحوی غیر منصفانه هزینه هایی گزاف در یک قالب غیر استاندارد از افراد اخذ نمایند مؤسسه حقوقی دیوان آگاه دادمان متعهد است تا نسبت به تنظیم و نگارش قراردادها ی مستحکم و منصفانه با اخذ هزینه مناسب با مراجعین اقدام نماید .

 

3-   بهره مندی از خدمات مشاوره مطلوب

یکی از مهم ترین حقوق مردم در مراجعه به مؤسسات حقوقی آن است که اطلاعات لازم و کافی را از روند کار بدست آورند مؤسسه دیوان آگاه دادمان متعهد است تا در تمام مراحل خدمات مشاوره ای مطلوب را به مراجعین محترم توسط مشاورین حقوقی مطلع ارائه نماید .

4-   پاسخگویی مستمر به نحو شفاف و حرفه ای :

هر چند که کلیه حقوقدانان اخلاقا" متعهد هستند که امور مردم را به نحو شایسته  و مطلوب به انجام رسانند اما هیچ مکانیزم دقیق و شفاهی جهت پاسخگویی به مراجعین وجود ندارد و افراد که دغدغه انجام امور خود را دارند بعضا" با عدم پاسخگویی توسط وکلا و حقوقدانان مواجه می شوند . مؤسسه حقوقی دیوان آگاه دادمان برای نخستین بار سامانه جامع پاسخگویی را در وب سایت خود به نشانی: www.divandad.com قرار داده است به نحوی که مراجعین این مؤسسه پس از اخذ نام کاربری و رمز عبور می توانند تصویر تمام اقدامات وکلا و حقوقدانان را از قبیل دادخواست و لوایح ارائه شده به دادگاه و نتیجه انجام امور ثبت شرکت ها و خدمات اداری را دریافت نموده و نظرات خود را از مجرای سایت و یا سایر مجاری موجود از قبیل تماس تلفنی و ... اعلام نمایند .

خدمات مؤسسه حقوقی دیوان آگاه دادمان در قالب دپارتمان های ذیل تقسیم بندی شده است .

الف ) دپارتمان دعاوی و امور قراردادها                          

ب ) دپارتمان ثبت شرکت ها

ج ) دپارتمان خدمات اداری                                         

د ) دپارتمان امور حقوقی گمرکی

 

این مؤسسه سهمی بر آن داشته است تا بتواند اهم نیازهای حقوقی مراجعین را بر مبنای فوق شناسایی و نسبت به انجام دقیق کارها بر اساس مؤلفه های دقت نظر حقوقی ، انضباط کاری و پیگیری مستمر و پاسخگویی شایسته به انجام رساند .

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن