Support
امور قراردادها

در این قسمت متن مورد نظر شما قرار خواهد گرفت


خدمات ما

درباره ما

مؤسسه حقوقی دیوان آگاه دادمان با مدیریت و بهره مندی از وکلای پایه یک دادگستری و حقوقدانان و کادر آگاه ، پیگیر و منضبط  به عنوان یک برند مطمئن حقوقی پای در عرصه فعالیت گذاشته است تا بتواند به طرق شایسته و با هزینه مناسب خدمات ذیل را به مشتریان محترم ارائه نماید .

دغدغه های مردم در مراجعه به افرادی که شغلشان پیگیری دعاوی و امور حقوقی است ما را بر آن داشت که مؤسسه ای تأسیس نماییم که هدفش جلب رضایت مردم بر اساس اهداف ذیل باشد :

ادامه مطلب

هرچقدر جامعه به سمت حرفه ای گری پیش برود و امورات تخصصی به متخصصین ارجاع شود مشکلات جامعه کمتر و آسایش و آرامش شهروندان بیشتر می شود .

بخش عمده ای از پانزده میلیون پرونده ای که سالانه به محاکم دادگستری و شوراهای حل اختلاف جهت رسیدگی ارجاع می شود و موجبات صرف وقت و آزردگی خاطر مردم می شود و در نهایت مجبور به پرداخت هزینه دادرسی بالا و حق الوکاله سنگین به وکلا می شوند و احتمال موفقیت آنان نیز پنجاه پنچاه است ناشی از آن است که افراد بدون اخذ مشاوره از حقوقدانان متبحر در تنظیم قرارداد و به صرف اعتماد به طرف مقابل یا بنگاه های املاک اقدام به تنظیم قرارداد می نمایند . حال آنکه قرارداد پر است از پیچیدگی هایی که بعضا" توسط طرفین مورد توجه قرار نمی گیرد و افراد قرارداد را بدون توجه به نکاتی که ممکن است برای آن ها دردسر ساز شود امضاء می کنند .

پاسخ بسیاری از افرادی که سالانه به دادگستری مراجعه می کنند که یک سوم جمعیت کشور را شامل می شود نسبت به سؤالی که چرا این کار را کردید که امروز کارتان به دادگستری برسد یک کلمه است « اعتماد کردم »

اعتماد در جایی که نباید اعتماد کرد

شاید مجبور باشیم که قبل از نگارش قرارداد یا مراجعه به حقوقدانان متخصص در نگارش قرارداد اندکی وقت صرف و هزینه پرداخت کنیم اما این امر می تواند از صرف اوقات فراوان در محاکم دادگستری و پرداخت هزینه های بالای دادرسی و حق الوکاله در آینده جلوگیری و آسایش و آرامش بیشتری برای ما فراهم کند. تا معاملاتی مطمئن تر داشته و از اموال خود بهتر حراست کنیم .

مؤسسه حقوقی دیوان آگاه دادمان با بهره مندی از حقوقدانان متخصص در زمینه تنظیم و نگارش قرارداد ها با افتخار آمادگی دارد در کمترین زمان ممکن به نحو شایسته و با هزینه مناسب مشاوره لازم را در خصوص قرادادهای مالی شما ارائه و در صورت تمایل شما قرارداد ها را تنظیم نماید .

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن