Support
خدمات اداری

در این قسمت متن مورد نظر شما قرار خواهد گرفت


خدمات ما

درباره ما

مؤسسه حقوقی دیوان آگاه دادمان با مدیریت و بهره مندی از وکلای پایه یک دادگستری و حقوقدانان و کادر آگاه ، پیگیر و منضبط  به عنوان یک برند مطمئن حقوقی پای در عرصه فعالیت گذاشته است تا بتواند به طرق شایسته و با هزینه مناسب خدمات ذیل را به مشتریان محترم ارائه نماید .

دغدغه های مردم در مراجعه به افرادی که شغلشان پیگیری دعاوی و امور حقوقی است ما را بر آن داشت که مؤسسه ای تأسیس نماییم که هدفش جلب رضایت مردم بر اساس اهداف ذیل باشد :

ادامه مطلب

مردم در مراجعه مستقیم به دستگاه های دولتی همواره با مشکلات متعددی از قبیل گرفتار شدن در سیستم بروکراتیک ، مراجعات مکرر در روزهای مختلف و انجام امور پس از صرف وقت و هزینه نامناسب و بعضا" عدم النفع ناشی از تعطیلی ساعات کاری خود مبتلا می شوند . از جمله دستگاه هایی که بیشترین نارضایتی در پاسخگویی به آن ها توسط مردم وجود دارد اداره ثبت اسناد و املاک و شهرداری و اداره مالیاتی است که پس از تحمل مشکلات فوق به جهت بعضی پیچیدگی های موجود امورات مردم به نحو مطلوب انجام نمی شود.

مؤسسه حقوقی دیوان آگاه دادمان با بهره مندی از خدمات متخصصین امر و انجام امور توسط کادر پیگیر و توانمند افتخار دارد خدمات ذیل را به نحو مطلوب با حداقل هزینه و در سریع ترین زمان ممکن به انجام برساند :

  • انجام خدمات مربوط به شهرداری و اداره مالیات در خصوص نقل و انتقال املاک و اسناد رهنی
  • انجام خدمات متنوع مرتبط با شهرداری
  • انجام خدمات مرتبط با اداره ثبت اسناد و املاک از قبیل افراز ، تجمیع ، تفکیک املاک ، اخذ سند المثنی و ...
  • انجام خدمات مرتبط با ادارات مالیاتی
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن